چه سنی برای کاشت مو مناسب است؟

کاشت مو برای افراد بالای ۲۱ سال مناسب می باشد که دچار ریزش مو شده اند، برای درمان ریزش مو افراد زیر ۲۱ سال از شیوه های درمانی کلینکال مانند PRP، مزوتراپی و ویتامین درمانی استفاده می شود، افرادی که سن آن ها از ۵۰ سال گذشته و دچار بیماری های دیابتی باشند از زمان عمل کاشت مو تحت نظر هستند و ممکن است کاشت موی این افراد زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد.

آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد؟
بله، کاشت ابرو روی تاتو، هاشور و میکروبلیدینگ امکان‌ پذیر است و با تکنیک مناسب و دقت و ظرافت بالا می‌توان نتایج کاشت ابروی بسیار عالی روی تاتو ایجاد نمود.
آیا کاشت ابرو دائمی است؟
بله، نتایج کاشت ابرو دائمی ، ماندگار و مادام‌ العمر می‌ باشد و موها تا پایان عمر رشد می‌ کنند.
آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد؟
در بسیاری از موارد کاشت ابروی طبیعی نیاز به انجام جلسه ترمیم نیست اما در برخی از موارد بعد از گذشت یک سال برای حصول نتایج بهتر و با تراکم بیشتر بسته به نظر فرد ممکن است نیاز به انجام جلسه ترمیم کاشت ابرو وجود داشته باشد .
چرا قیمت‌ های کاشت ابرو و مو این‌قدر متفاوت است؟

هزینه کاشت مو و ابروی طبیعی در ایران طیف وسیعی دارد و از آنجا که عمل جراحی زیبایی و مربوط به بخش خصوصی می‌ باشد و تابع تعرفه ثابت دولتی نیست قیمت‌ ها را تا حد زیادی کیفیت کار پزشک و تجهیزات مصرفی ، شهرت و اعتبار پزشک و کلینیک ، اعتماد بیمار و عرضه و تقاضای پزشکی تعیین می‌نماید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد با شماره ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و یا ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

کاشت موی انجام شده نتیجه ای دائمی دارد؟

به منظور پیوند مو از موهای پشت سر استفاده می شود، این فولیکول ها گیرنده هورمونی ندارند به همین دلیل از تمامی نقاط سر قوی تر هستند و بعد از کاشته شدن این موها در قسمت جلوی سر نیز، از ریزش زیاد در امان هستند.

بعد از کاشت مو ، موها دیگر نمی‌ ریزند؟

بستگی دارد! برای کاشت مو معمولا از موهای پشت سر استفاده می‌ کنند. به این منطقه سر «بانک مو» می‌ گویند. جالب است بدانید موهای پشت سر در کسانی که ریزش موی ارثی یا هورمونی دارند، هرگز نمی‌ ریزد زیرا موهای این منطقه گیرنده هورمون ندارند و مشکلی پیدا نمی‌ کنند بنابر این باید قبل از کاشت ، متخصص پوست تشخیص بدهد که ریزش موی فرد ارثی است یا هورمونی . اما اگر علت ریزش مو ارثی یا هورمونی نباشد، موهایی که پیوند زده شده‌ اند هم بعد از مدتی می‌ ریزند.

پی‌ آر‌ پی چه تاثیری در تقویت مو دارد؟

تزریق پی‌ آر‌ پی به پوست‌ سر باعث کاهش التهاب‌ پوست و توقف ریزش مو می‌ شود. تزریق پی‌ آر‌ پی، یکی از راه‌ های درمان ریزش‌ مو است که باعث افزایش ضخامت و تراکم‌ مو ها می‌ شود.

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس