کانتورینگ و زاویه سازی صورت به چند روش انجام می گیرد؟

تکنیک ها و روش های مختلفی در کانتورینگ و زاویه سازی صورت وجود دارد.

روش های غیر جراحی کانتورینگ صورت شامل زاویه سازی صورت با تزریق چربی ، زاویه سازی صورت با تزریق فیلر ، لیفت صورت با نخ و کانتورینگ لب و روش جراحی کانتورینگ صورت می باشد .

آیا عمل کانتورینگ و زاویه سازی فک و صورت دردناک است؟
خیر، برای زاویه سازی و کانتورینگ صورت محل تزریق ژل یا چربی بی حس می شود و متقاضی دردی احساس نمی کند.
هزینه زاویه سازی صورت با تزریق چربی چه تفاوتی با تزریق ژل دارد؟

هزینه تزریق چربی به نسبت تزریق ژل پایین تر است. اگر نواحی تزریق فیلر در صورت شما بیشتر باشد، تزریق چربی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

دوره نقاهت کانتورینگ و زاویه سازی صورت چقدر زمان می‌ برد؟
دوره نقاهت کانتورینگ صورت به تکنیک انجام آن بستگی دارد. بهبود کامل زخم‌ های صورت در روش جراحی ممکن است چند ماه طول یکشد اما بهبود پوست بعد از تزریق ژل یا چربی امکان دارد حداکثر چند روز تا چند هفته زمان می‌ برد.
مناطق مرسوم تزریق در زاویه سازی صورت کدام اند؟
مناطق قابل تزریق گونه، زیر گونه، زاویه فک، خط فک، چانه و … می‌ باشند که بسته به نیاز فرد یک یا دو و یا چند منطقه تزریق انجام می‌ شود.
هزینه کانتورینگ و زاویه سازی صورت چقدر است ؟

در ابتدا باید این نکته را بدانید، با توجه به اینکه از کدام روش برای زاویه سازی و چه موادی برای این تکنیک استفاده شود، هزینه درمان متفاوت است. برای اطلاع از هزینه‌ ها باید به متخصص زیبایی مراجعه شود و بعد از دریافت مشاوره و معاینات اولیه و میزان مواد مصرفی از هزینه این عمل زیبایی مطلع شوید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد با شماره ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و یا ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس