آدرس دقیق کلینیک کجاست ؟

آدرس ما همیشه در خاطر شما باقی خواهد ماند !

ایران – تهران – منطقه پاسداران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد ۲۰۲

برای مسیریابی از طریق نرم افزار های مختلف کلیک کنید

شماره تماس های کلینیک چیست ؟

خطوط ویژه زرکلینیک که با هر تعداد تماس هیچ گاه اشغال نمی شود :

۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵

۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

در صورتی که تمایل دارید کارشناسان و مشاوران ما با شما تماس بگیرند ، می توایند از طریق صفحه تماس با ما شماره تلفن خود را برای ما قرار دهید تا ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته شود .

ساعات کاری کلینیک به چه صورت است؟

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸.۳۰ لغایت ۲۰.۳۰ و برخی ایام تعطیل رسمی (مراجعه فقط با تعیین نوبت قبلی امکان پذیر است)

زرکلینیک در کدام شبکه های اجتماعی فعال است ؟

با توجه به ضرورت احترام به عقاید و نظرات همه مراجعان محترم و اصل دسترسی برابر به خدمات، مدیریت مجموعه تصمیم گرفته است در تمام شبکه های اجتماعی پربازدید و پیام رسان های مختلف اعم از داخلی و خارجی ، مانند صفحه اینستاگرام ، کانال آپارات و تلگرام و … فعالیت داشته باشد تا هر کدام از مخاطبین عزیزمان، بنا به میل و سلیقه، از آن طریق با ما در ارتباط باشند.
برای پرهیز از ارائه حدود ۲۰ نشانی اینترنتی و ایجاد سردرگمی، کافیست وارد لینک زیر شوید تا به راحتی و از راهی که خودتان مایلید، با ما در ارتباط باشید .

شبکه های اجتماعی مختلف زرکلینیک

چنانچه در شبکه های اجتماعی ما عضو باشید ، می توانید از امتیاز های ویژه ای که برای مراجعین وفادار به صورت فصلی در نظر گرفته ایم ، بهره مند شوید .

عضویت در بیش از یک شبکه اجتماعی منعی ندارد و شانس شما را برای بهره مند شدن از این امتیاز بیشتر می کند .

مسیرهای دسترسی به زرکلینیک کجاست؟

مترو :

دو ایستگاه مترو هروی و مترو حسین آباد به میدان هروی نزدیک است .

هر دو ایستگاه در خط ۳ متروی تهران هستند . خط ۳ مترو تهران یک خط درون‌ شهری که ایستگاه مترو قائم در شمال شرقی تهران را به ایستگاه مترو آزادگان در جنوب غربی تهران می‌ رساند.

اگر قصد پیاده روی از مترو حسین آباد تا زرکلینیک را دارید ، می توانید حدودا ۱۵ دقیقه ای این مسیر را طی کنید. اما اگر قصد دارید با خودرو به زرکلینیک برسید ، این مسیر حدودا ۴ دقیقه خواهد بود .

اگر قصد پیاده روی از مترو میدان هروی تا زرکلینیک را دارید ، می توانید حدودا ۲۵ دقیقه ای این مسیر را طی کنید. اما اگر قصد دارید با خودرو به زرکلینیک برسید ، این مسیر حدودا ۴ دقیقه خواهد بود .

اتوبوس:

ایستگاه اتوبوس میدان هروی (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی – حسین آباد تهران و خیابان وفا منش واقع شده که دقیقا روبروی زرکلینیک است.

وسیله شخصی :

اگر قصد دارید با وسیله نقلیه شخصی به زرکلینیک مراجعه کنید ، میتوانید خودرو خود را در پارکینگ پاساژهای الماس هروی ، گلستان و مجتمع تجاری مایسا قرار دهید . به دلیل وجود پاساژهای متعدد و منازل مسکونی ، اغلب اوقات جای پارک به سختی مشاهده می شود !

تاکسی :

همچنین از میدان رسالت به میدان هروی تاکسی های خطی نیز وجود دارند و البته می توانید با تاکسی های اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی نیز به زرکلینیک مراجعه کنید .

برای مسیریابی از طریق نرم افزار های مختلف کلیک کنید

آیا امکان نوبت دهی اینترنتی وجود دارد؟

در بخش پوست فعلا این امکان وجود ندارد زیرا خدمات پوستی از نظر زمان بری با یکدیگر متفاوت هستند و امکان نوبت دهی اینترنتی وجود ندارد . البته در بخش زنان این امکان وجود دارد .

به دلیل اینکه مدیریت مجموعه تمایل دارند مراجعه کنندگان در محیطی خلوت و با آرامش کامل خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند ، در حال حاضر نوبت دهی از طریق شماره های تماس صورت می پذیرد.

برای نوبت گیری اینترنتی در خصوص مسائل زنان و زیبائی زنان می توانید از سایت نوبت دات آی آر اقدام کنید .

نوبت دهی اینترنتی نوبت دات آی آر

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس