فیلر چیست؟ چطور کار می کنند؟

فیلر مواد تزریقی هستند که می توانند برای کاهش چین و چروک و سایر ویژگی های پیری پوست مورد استفاده قرار گیرند و چهره ای نرم و جوانتر به بیماران ارائه دهند . برای کسب اطلاعات بیشتر روی فیلر کلیک کنید .

ژل چیست؟

ژل‌ ها نوعی پرکننده و حجم دهنده پوستی هستند که جهت جوان‌ سازی پوست ، فرم دهی و حجم‌ دهی نقاط مختلف بدن استفاده می‌ شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی ژل کلیک کنید .

بوتاکس چیست؟ چطور کار می کنند؟

بوتاکس ، سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که با نام تجاری بوتاکس شناخته می شود . بوتاکس باعث فلج شدن عضله زیر پوست صورت و در نتیجه صاف شدن چروک ها می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر روی بوتاکس کلیک کنید .

تفاوت ژل و فیلر چیست؟

فیلر (Filler ) در زبان انگلیسی به معنای پر کننده می باشد. از آنجایی که ژل نقش پر کننده و حجم دهنده  در صورت دارد در واقع فیلر و ژل تفاوتی با هم ندارند .

تفاوت تزریق ژل و بوتاکس در چیست؟

تزریق ژل برای پر کردن چین‌ و‌ چروک‌ های ایجاد شده در اثر کاهش کلاژن‌ سازی و چاقی صورت تجویز می‌ شود اما بوتاکس و محصولات مشابه برای درمان چین‌ و‌ چروک‌ های فعال که در اثر حرکات مکرر صورت ایجاد شده‌ اند ، تجویز می‌ شوند . اگر چه بوتاکس و ژل به یک شکل تزریق می‌ شوند اما برای درمان مشکلات متفاوتی مورد استفاده قرار می‌ گیرند .

تزریق ژل چگونه انجام می‌ شود و آیا دردناک است؟

تزریق ژل اگر توسط فردی غیر متخصص و نابلد انجام شود، دردناک خواهد بود. چون ژل حاوی داروی بی‌ حسی موضعی اس ت، تزریق ژل معمولا نیازی به بی‌ حسی ندارد. تزریق ژل درمانی ساده و راحت است ؛ متخصص چند تزریق کوچک را ظرف ۱۵ ـ ۳۰ دقیقه در پوست انجام می‌ دهد. بیماران بلافاصله بعد از تزریق ژل می‌ توانند آرایش کنند و سر کار برگردند. نتایج تزریق ژل آنی است. برای حفظ نتایج به دست آمده می‌ توان تزریق ژل را تکرار کرد. این موضوع برای همه بیماران یکسان نیست و به شرایط هر بیمار، شدت چین و چروک‌ ها و نوع ژل انتخابی بستگی دارد.

چگونه برای انجام تزریق فیلر ، ژل و بوتاکس تصمیم ‌گیری کنم؟

بهتر است این تصمیم‌ گیری را بر عهده پزشک و متخصص با تجربه بگذارید. در واقع روال درست این است که شما مشکل خود را (به عنوان مثال چروک صورت ، یا کم حجم بودن لب و …) با پزشک مطرح کنید و از او بخواهید بهترین روش‌ ها را به شما پیشنهاد کند . برای دریافت مشاوره در خصوص تزریق ژل ، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس با بهترین پزشکان و متخصصان ، همین حالا تماس بگیرید .

۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵

۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

هزینه تزریق ژل ، بوتاکس و فیلر چقدر است؟

هزینه تزریق ژل ، هزینه تزریق بوتاکس و هزینه تزریق فیلر ، می‌‌ تواند بر اساس فاکتورهای مختلف از قبیل کلینیکی که شما به آن مراجعه می‌ کنید، تخصص پزشک، مقدار مواد مورد نیاز، وسعت ناحیه مورد نظر و نوع ژلی که قرار است استفاده شود تعیین گردد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل ، فیلر و بوتاکس ، همین حالا تماس بگیرید .

۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵

۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس