لوگو مطب پوست و مو پوست مو زیبائی ژل بوتاکس فیلر
خدمات کانتورینگ و لیفتینگ

خدمات کانتورینگ و لیفتینگ

افزایش سن ، افتادگی پوست و همچنین تغییرات تحلیل استخوانی منجر به تغییر زاویه‌ فک و یا ظاهری ناخوشایند برای بسیاری از افراد است و نیاز است تا با استفاده از خدمات کانتورینگ و لیفتینگ ، تغییراتی در این قسمت ها به وجود آورند . زاویه سازی فک ، مجموعه اقداماتی است که در نهایت به بهبود ناهنجاری های موجود در فک و یا زیبا سازی آن ناحیه منجر می شود.

انواع مختلفی از تکنیک ها و روش های کانتورینگ و لیفتینگ صورت وجود دارد که قسمت های خاصی از صورت را هدف قرار می دهد تا به افراد کمک کند بهترین نتیجه را بگیرند. تمامی این خدمات در زرکلینیک به مراجعین محترم البته با تائید پزشک ارائه می شود .

کانال تلگرام زر کلینیک پوست مو زیبائی

زرکلینیک تجربه چندین ساله در زمینه خدمات کانتورینگ و لیفتینگ را دارا می باشد. تمامی روش های ارائه شده این کلینیک منطبق با جدیدترین متدهای حال حاضر دنیا است.

همچنین استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب سبب گردیده است تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه با رضایت کامل و نتیجه بسیار مطلوب خدمات زیبایی را تجربه نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی ، نوبت ویزیت با پزشک و مراجعه حضوری ، می توانید با شماره تماس های زرکلینیک یعنی ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

هزینه خدمات کانتورینگ و لیفتینگ در زرکلینیک

هزینه خدمات کانتورینگ و لیفتینگ را نمی توان بر اساس تصورات ذهنی افراد مراجعه کننده به مطب پزشک تخمین زد چرا که گاهی با مراجعه به متخصص و بررسی و معاینه در خواهید یافت که هزینه کمتر یا بیشتر از آن چیزی است که خود گمان کردید و گاهی اوقات نیز به علت داشتن مشکلات دیگر در  فرد، هزینه افزایش پیدا می کند.

اما در هر صورت باید در ابتدا به متخصص در زرکلینیک مراجعه شود تا بعد از معاینه هزینه تعیین شود. همچنین گفته می شود که در بیشتر اوقات هزینه از فردی به دیگری متغیر می باشد.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره و اطلاع از حدود قیمت هر یک از خدمات مذکور را دارید ، از طریق شماره تماس های ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ با کلینیک تماس گرفته و نوبت مشاوره دریافت کنید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس