لوگو مطب پوست و مو پوست مو زیبائی ژل بوتاکس فیلر
خدمات لیزر موهای زائد

خدمات لیزر موهای زائد

با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی ، دستگاه‌ ها لیزری طراحی و تولید شده‌ اند که با اثر گذاری روی پیاز مو ، باعث از بین رفتن آن برای مدت زمانی طولانی می‌ شوند. در واقع لیزر موهای زائد به روز‌ترین روش برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن و صورت خانم‌ ها و آقایان می‌ باشد.

زرکلینیک یکی از مراکز لیزر موهای زائد در تهران می باشد. در زرکلینیک قبل از انجام لیزر ، پوست بدن شما توسط پزشک متخصص معاینه می شود تا عوارض جانبی لیزر مو که ممکن است برای شما پیش بیاید را به درستی پیش بینی کند و تا قبل از لیزر کل بدن ، اقدامات لازم را انجام دهد تا از عوارض لیزر موهای زائد برای شما جلوگیری کند.

کانال تلگرام زر کلینیک پوست مو زیبائی

زرکلینیک تجربه چندین ساله در زمینه خدمات لیزر موهای زائد را دارا می باشد. تمامی روش های ارائه شده این کلینیک منطبق با جدیدترین متدهای حال حاضر دنیا است.

همچنین استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب سبب گردیده است تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه با رضایت کامل و نتیجه بسیار مطلوب خدمات زیبایی را تجربه نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی ، نوبت ویزیت با پزشک و مراجعه حضوری ، می توانید با شماره تماس های زرکلینیک یعنی ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

هزینه خدمات لیزر موهای زائد در زرکلینیک

هزینه خدمات لیزر موهای زائد بر اساس ناحیه مورد نظر و جنسیت افراد متفاوت است. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره و اطلاع از حدود قیمت لیزر موهای زائد را دارید ، از طریق شماره تماس های ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ با کلینیک تماس گرفته و در صورت نیاز نوبت دریافت کنید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس