لوگو مطب پوست و مو پوست مو زیبائی ژل بوتاکس فیلر
خدمات درمان ریزش مو و ابرو

خدمات درمان ریزش مو و ابرو

داشتن ابرو و موهایی پر پشت و زیبا یکی از مهم‌ ترین عوامل ایجاد اعتماد به‌ نفس و زیبایی در افراد است. افزایش سن یا برخی از عوامل ژنتیکی ، بیماری‌ ها و انتخاب سبک نامناسب زندگی می‌ تواند منجر به ریزش ابرو و موهای افراد شود.

وجود این مشکل موجب می‌ شود که افراد کم‌ کم اعتماد به‌ نفس خود را از دست داده و برای حضور در جامعه دچار مشکل شوند اما خوشبختانه راهکارهای متعددی برای حل این مشکل به وجود آمده است که در زرکلینیک پس از مشاوره و ویزیت توسط پزشک ، راهکارهای متناسب با وضعیت موجود ، به شما ارائه خواهد شد .

کانال تلگرام زر کلینیک پوست مو زیبائی

زرکلینیک تجربه چندین ساله در زمینه خدمات درمان ریزش مو و ابرو و سایر خدمات زیبایی پوست را دارا می باشد. تمامی روش های ارائه شده این کلینیک منطبق با جدیدترین متدهای حال حاضر دنیا است.

همچنین استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب سبب گردیده است تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه با رضایت کامل و نتیجه بسیار مطلوب خدمات زیبایی را تجربه نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی ، نوبت ویزیت با پزشک و مراجعه حضوری ، می توانید با شماره تماس های زرکلینیک یعنی ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

هزینه خدمات درمان ریزش مو و ابرو در زرکلینیک

هزینه خدمات درمان ریزش مو و ابرو را نمی توان بر اساس تصورات ذهنی افراد مراجعه کننده به مطب پزشک تخمین زد چرا که گاهی با مراجعه به متخصص و بررسی و معاینه در خواهید یافت که هزینه کمتر یا بیشتر از آن چیزی است که خود گمان کردید و گاهی اوقات نیز به علت داشتن مشکلات دیگر در  فرد، هزینه افزایش پیدا می کند.

اما در هر صورت باید در ابتدا به متخصص در زرکلینیک مراجعه شود تا بعد از معاینه هزینه تعیین شود. همچنین گفته می شود که در بیشتر اوقات هزینه از فردی به دیگری متغیر می باشد.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره و اطلاع از حدود قیمت هر یک از خدمات مذکور را دارید ، از طریق شماره تماس های ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ با کلینیک تماس گرفته و نوبت مشاوره دریافت کنید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس