لوگو مطب پوست و مو پوست مو زیبائی ژل بوتاکس فیلر
خدمات جوان سازی پوست

خدمات جوان سازی پوست

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان و حفظ جوانی به اندازه‌ خلقت انسان قدمت دارد. در سنگ‌ نبشته‌ های مصر باستان، آثار استفاده از روش‌ های آرایشی برای حفظ جوانی دیده می‌ شود و از دیر باز، کیمیاگران به دنبال اکسیر جوانی بوده‌ اند.

یکی از مهم‌ ترین عناصر جوانی، پوست صورت است که متاسفانه بیشتر از هر جای بدن آثار پیری را به نمایش می‌ گذارد. درست است که هنوز راهی برای جلوگیری از پیری کشف نشده، ولی راه‌ های جوان سازی پوست می‌ توانند ظاهری جوان‌ تر، شاداب‌ تر و زیباتر به شما هدیه کنند.

بالا رفتن سن باعث تخریب اجزای شکل دهنده پوست می‌ شود. پروتئین‌ های کلاژن و الاستین از جمله‌ این اجزا هستند که بر زیبایی و جوانی پوست تاثیر بسیار دارند.

سیگار کشیدن، ورزش نکردن، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض اشعه‌ های مضر نور خورشید و تغذیه نامناسب در کنار بالا رفتن سن، باعث تخریب و تحلیل رفتن پوست می‌ شوند. به مرور زمان لایه‌ سطحی پوست نازک و بافت پیوندی آن ضعیف می‌ شود.

پیشرفت‌های علم پزشکی راه‌ های زیادی را برای جوانسازی پوست در اختیار ما قرار داده‌ است . تمام این روش‌ ها به نوبه‌ خود موثرند و بهترین روش جوانسازی پوست باید با توجه به شرایط شما و فقط توسط پزشک تعیین شود.

کانال تلگرام زر کلینیک پوست مو زیبائی

زرکلینیک تجربه چندین ساله در زمینه خدمات جوان سازی پوست را دارا می باشد. تمامی روش های ارائه شده این کلینیک منطبق با جدیدترین متدهای حال حاضر دنیا است.

همچنین استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب سبب گردیده است تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه با رضایت کامل و نتیجه بسیار مطلوب خدمات زیبایی را تجربه نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی ، نوبت ویزیت با پزشک و مراجعه حضوری ، می توانید با شماره تماس های زرکلینیک یعنی ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

هزینه خدمات جوان سازی پوست در زرکلینیک

هزینه خدمات جوان سازی پوست را نمی توان بر اساس تصورات ذهنی افراد مراجعه کننده به مطب پزشک تخمین زد چرا که گاهی با مراجعه به متخصص و بررسی و معاینه در خواهید یافت که هزینه کمتر یا بیشتر از آن چیزی است که خود گمان کردید و گاهی اوقات نیز به علت داشتن مشکلات دیگر در  فرد، هزینه افزایش پیدا می کند.

اما در هر صورت باید در ابتدا به متخصص در زرکلینیک مراجعه شود تا بعد از معاینه هزینه تعیین شود. همچنین گفته می شود که در بیشتر اوقات هزینه از فردی به دیگری متغیر می باشد.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره و اطلاع از حدود قیمت هر یک از خدمات مذکور را دارید ، از طریق شماره تماس های ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ با کلینیک تماس گرفته و نوبت مشاوره دریافت کنید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس