لوگو مطب پوست و مو پوست مو زیبائی ژل بوتاکس فیلر
جراحی های زیبائی

خدمات جراحی های زیبائی و سرپایی

جراحی های زیبائی و سرپایی ، یکی از رایج ترین جراحی های حال حاضر می باشد . معمولا لفظ جراحی سرپایی به مواردی اطلاق می شود که بیمار پس از انجام فرآیند عمل احتیاج به بستری ندارد و مرکز را ترک می کند . بسیاری از جراحی های زیبایی به شکل سرپایی در کلینیک ها انجام می شوند.

جراحی‌ های زیبایی سرپایی شامل برداشتن خال های گوشتی ، عمل بلفاروپلاستی ، ترمیم ضایعات پوستی و رفع پارگی ها و ….. می شوند که نیاز به بیهوشی عمومی نداشته و بیمار پس از اتمام جراحی به منزل خود مراجعه می کند.

کانال تلگرام زر کلینیک پوست مو زیبائی

زرکلینیک تجربه چندین ساله در زمینه خدمات جراحی های زیبائی و سرپایی را دارا می باشد. تمامی روش های ارائه شده این کلینیک منطبق با جدیدترین متدهای حال حاضر دنیا است.

همچنین استفاده از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب سبب گردیده است تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه با رضایت کامل و نتیجه بسیار مطلوب خدمات زیبایی را تجربه نمایند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی ، نوبت ویزیت با پزشک و مراجعه حضوری ، می توانید با شماره تماس های زرکلینیک یعنی ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ تماس بگیرید .

هزینه جراحی های سرپائی و زیبائی در زرکلینیک

هزینه خدمات و جراحی های مذکور را نمی توان بر اساس تصورات ذهنی افراد مراجعه کننده به مطب پزشک تخمین زد چرا که گاهی با مراجعه به متخصص و بررسی و معاینه در خواهید یافت که هزینه کمتر یا بیشتر از آن چیزی است که خود گمان کردید و گاهی اوقات نیز به علت داشتن مشکلات دیگر در  فرد، هزینه افزایش پیدا می کند.

اما در هر صورت باید در ابتدا به متخصص در زرکلینیک مراجعه شود تا بعد از معاینه هزینه تعیین شود. همچنین گفته می شود که در بیشتر اوقات هزینه از فردی به دیگری متغیر می باشد.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره و اطلاع از حدود قیمت هر یک از خدمات مذکور را دارید ، از طریق شماره تماس های ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ با کلینیک تماس گرفته و نوبت مشاوره دریافت کنید .

fa-home
خانه
fa-user-circle-o
خدمات
fa-phone
اطلاعات تماس